Miltelinis dažymas
užtikrinta kokybė

Pilna spalvų paletė

Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas – Vakarų Europoje vienas labiausiai paplitusių, o Lietuvoje vis dažniau naudojamas ir sparčiai populiarėjantis dažymo būdas. Miltelinio dažymo metu, ant gerai nuvalyto gaminio paviršiaus yra užpurškiami sausi dažų milteliai. Tuomet gaminys dedamas į krosnį, kurioje dažai tolygiai pasiskirsto padengdami visą paviršių ir sukietėja. Dėl šio dažymo būdo ypatumų, nudažytas gaminys pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, atsparumu aplinkos poveikiui bei smūgiams ar mechaniniams pažeidimams priešimgai nei kad paprastai nudažyti paviršiai. Kadangi prieš dažant gaminio paviršius yra labai kruopščiai nuvalomas, jis ilgam tampa apsaugotas nuo rūdijimo ir oksidacijos. Pažangi miltelinio dažymo technologija paviršių taip pat apsaugo ir nuo korozijos bei aplinkos ar klimato poveikio – karštis, šaltis, ultravioletiniai spinduliai ar kitų oro sąlygų poveikis nedaro žymios įtakos milteliniu būdu nudažytų gaminių paviršiams. Tokie gaminiai yra apsaugoti nuo greito nusitrynimo, balimo, jie daug atsparesni įbrėžimams, smūgiams ir netgi įvykus paviršiaus deformacijai dažnai išsaugo savo elastingumą bei išvaizdą.

Miltelinis dažymas – tai vienas geriausių pasirinkimų, padėsiančių sumažinti jūsų investicijas ir užtikrinsiantis gaminių ilgaamžiškumą, patvarumą ir nepiekaištingą kokybę.

Apie mus

UAB “METIGA” siūlo savo paslaugas, kad Jūsų gyvenimas būtų saugesnis ir ramesnis.
Mes gaminame – saugias ir kokybiškas plienines duris butams, namams, kotedžams. Apsaugines duris. Metalines tvoras, vartus.

Suteikiame paslaugas – miltelinis dažymas

Geriausia kaina

Esame gamintojai, todėl pasiūlysime Jums geriausią kainą be prekybininkų antkainio

Greitas aptarnavimas

Mes taupome Jūsų laiką, todėl greitai aptarnausime. Susisiekite su mumis ir įsitikinsite

Konsultacija

Kilus klausimams, mielai konsultuojame, patariame ir padedame pasirinkti geriausius sprendimus

Platus pasirinkimas

Siūlome platų paslaugų ir gaminių spektrą, iš kurių gausos tikrai rasite sau tinkamą variantą

Parašykite mums

Kontaktai

Darbo laikas: I-Vd 8 – 17 val.
Gamybos vadovas
Mob. tel: +370 656 66609
El. paštas: arvydas@metiga.lt
Evinas Laucius
El. paštas: laucius@hotmail.co.uk
(+44) 075 2546 1560
Tel/fah.: +37045441721